Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Profiil: Ingrid Tarmu

Konto : Ingrid Tarmu

Tagasi
Arvustused (16)

Teine osa jätkub Louisa eluga peale Willi surma. Ühel õhtul ronib Lou katusele, et seal mõelda, kuid kuuleb häält ja kukub kaks korrust alla poole. Kiirabi Sam, kes ta tükid kokku korjab ja temaga edaspidi suhtlema hakkab, kuid kas suhe jääb kestma. Lou taastub kodus vanemate juures, kus kõik arvavad , et ta sovis enesetappu teha. Kuid peale õnnetust satub Lou ukse taha Willi 16.aastane tütar. Läbi pidevate probleemide ja murede suudetakse ka Lilyle leida õnnelik lõpp, tema kalli vanaema juures, Lou töötab lennujaama baaris, kus tegelikuses ei ole kõik ilus ja kena. Uus ülemus sunnib kandma imeliku riietust, nagu oleks Lou aga postitantsija. Louisale tehakse aga uus tööpakkumine aga New Yorgist, mille ta tagasi lükkab, sest Willi tütar Lily on tähtsam. Üle kivide ja kändude suhte ja probleemide rägastiku suudab Louisa lõpetada leina rühma, juba armsaks saanud Sami haavata saamise ja uuesti tööpakkumise New Yorgist vastu, mille ta ka lõpuks vastu võttis. Midagi jäi nagu poolikuks võrreldes esimese osaga.

Toode: PÄRAST SIND | 27.09.2019

* * * * * * * * * *

Hattie on noor 17aastane neiu, kelle elu on olnud üks näitemäng. Ta on esmaklassiline õpilane, tegeleb näitlemisega ja töötab apteegi fotopoes. Hattiel oleks nagu midagi puudu. Kui kooli saabub aga uus inglise keele õpetaja Peter, muutub kõik. Hoolimata Peteri vastupunnimistest tekib tal Hattiega salajane armulugu, mis kestab kuid, kuni Hattie jõhkra mõrvani. Hattie võtab omale kattevarjuks poisssõbra, et edasi kohtuda oma õpetajaga. Tommy on narruseni armunud Hattiesse, kuni saatusliku hetkeni mil Hattie tapetakse jõhkralt. Politsei tuvastab Hattie armukese ning kes ka väidetava kuriteo üles tunnistab, kuid kes on tegelik mõrvar ja mismoodi kaotas Hattie oma elu. Keegi pole surma ära teeninud, isegi mitte sellepärast, et armastad oma õpetajat. Mulle meeldis see lugu. Autor on tabanud väga hästi erinevaid nüansse ning värvikaid tegelasi oli aga üksjagu.

Toode: HATTIE HOFFMANI VIIMANE VAATUS | 27.09.2019

* * * * * * * * * *

Kümme aastat tagasi sõitis Quincy Carpenter viie sõbraga puhkusele, aga tagasi tuli üksi, õudusfilmiliku tapatalgu ainsa ellujääjana. Ta kuulub nüüd klubisse, keda nimetatakse aga Viimasteks tüdrukuteks. Kuigi Quincy sinna kuuluda ei soovi. Viimaseid tüdrukuid on kokku kolm: Quincy, Lisa ja Sam. Kui Quincy kuuleb Lisa väidetavast enesetapust ning ootamatust kohtumisest Samiga, hakkab QUincy elus kõik keeruliseks minema. Koos Samiga hakatakse öösiti pargis käima, ja Quincy satub raevu ning peksab kodutu vaeseomaks, kes langeb kooma. Sam soovib kohutavalt saada Quincyt mäletama, mis toimus tol kohutaval ööl Metsamajakeses, kuid Quincy ei mäleta. Kui päevalgele tulevad uued asitõendid Lisa surma kohta, hakkab Quincy ajajooks eluga. Kes on tegelikult Sam ja miks politseinik Coop ning ajakirjanik hoiatavad Quincy Sami eest, et ta valetab. Mis tegelikult juhtus Metsamajakeses. Quincy ei mäleta, kuni selle hetkeni, kui Sam, kes on tegelikuses Tina, Quincy röövib ja ta metsamajakesse viib, kuis tuleb aga Quincyle kõik meelde, mis tol saatuslikul päeval juhtus. Joe Hennan, kes väidetavalt oli süüdi selles jõhkras kuriteos, on ikka süüdi, ning kes oli esimesena aga sündmuspaigal. Quincy´t ehmatab kohutav tõde ja selgub tegelik mõrvar. Kuigi antud raamatut on kiidetud palju, et põnev ning on verine müsteerium, kuid kohati jäi see sisu veidi lahjaks. Raamat on ka mina vormis, mis mulle mitte üks raas ei meeldi, selle eest saab raamat miinus punkte.

Toode: VIIMASED TÜDRUKUD | 27.09.2019

* * * * * * * * * *

Mia on noor ja kaunis naine, kuid oma isa päästmiseks võtab vastu tòö oma tädi juures. Sellega algab aga Mial aastane seiklus. Seiklused mis on tulvil seksi,romantikat ja uskumatut reisi Ameerika mägedel. Kohutavalt meeldis raamat,ei suutnud vahepausigi lugemiseks teha. Uskuge mind raamat on meeli erutav ja super hea

Toode: KALENDRITÜDRUK. JAANUAR, VEEBRUAR | 27.09.2019

* * * * * * * * * *

Sarja esimene raamat oli põnev. Autor on suutnud hoida pinget üleval, kuid ma ei mõista autori kirjutust, miks pidevalt see Audrey peksa pidi saama. Maggie ja Audrey olid parimad sõbrannad lapsepõlves, hetkeni kui nad tapsid Maggie vägistajast isa. Maggie saadeti psühhiaatriahaiglasse, kuid Audrey saadeti ära 3.aastaks, kus ta töötas ja õppis ja õppis. Tagasi koju tulles, nägi ta pealt midagi, mis andis talle jalaga tagumikku ja lahkus kõdunut, ning tegi kõik selleks et, end üles töötada ja see tal õnnestus. Audrey polnud 7.aastat kodus käinud, kui sinna uuesti läks. Maggiega kokkupõrge, tema surm, Audrey pidevad peksasaamised. Nii mõnigi asi oli veidi üle pakutud, kuid see eest ootan juba huviga uut osa. (less)

Toode: KÜLL HUNT HUNTI TUNNEB... | 27.09.2019

* * * * * * * * * *

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.