Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Kultuur loeb!

Aastajagu kultuurielamusi Kuresaare Rahva Raamatust

Osta Kuressaare Rahva Raamatust mistahes summa eest tooteid ja võida aastajagu kultuurielamusi! 

Ostes perioodil 19.10 - 30.11.2018 Kuressare Rahva Raamatust mistahes summa eest püsikliendina, osaled auhinnaloosis, mille võitja saab endale 300 euro väärtuses Piletimaailma kinkekaarte. Piletimaailma kinkekaardid võimaldavad kultuuri nautida nii Kuressaares kui ka kaugemal, võitja võib neid kasutada oma parima äranägemise alusel! 

Kampaaniatingimused:

1. Alates 19.10.2018 kuni 31.11.2018 (k.a) toimub Rahva Raamatu Kuressaare kaupluses kampaania "Kultuur loeb. Võida aastajagu kuluurielamusi" (edaspidi kampaania), mida korraldab Rahva Raamat AS, registrikood 10421903 ( aadress Peterburi tee 92E Tallinna linn, Harju maakond, 11415), edaspidi nimetatud korraldaja.

2. Kampaania auhinnaks on:
2.1. Kampaania auhinnaks on 300 euro väärtuses Piletimaailma kinkekaarte, mille kehtivustähtaeg on üks aasta. Kinkekaartide ühe aasta pikkune kehtivusperiood hakkab kehtima 3. detsembrist 2018.

3. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud korraldaja poolt käesolevates reeglites. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.

4. Kampaania auhinna võitmiseks tuleb kampaanias osalejal osta kampaania perioodil Rahva Raamatu Kuressaare kauplusest. Ost tuleb sooritada püsikliendina (ID-kaardiga autentides)

5. Kampaania auhinna loosimises osalevad kõik püsikliendina registreeritud isikud. Isikul on õigus osaleda loosimises piiramatu arv kordi, ostes Rahva Raamatu Kuressaare kauplusest mistahes toote. Tingimustes sätestatud ostud registreeritakse auhinnaloosis automaatselt.

6. Auhinna loosimine toimub 3.12.2018 ja auhind antakse üle Kuressaare Rahva Raamatu kaupluses.

7. Võitjaga võetakse ühendust Korraldaja esindaja poolt andmete täpsustamiseks ja auhindade kättetoimetamise mooduse kokku leppimiseks. Võitjad peavad Korraldaja nõudmisel tõendama oma isiku vastavust käesolevatele reeglitele.

8. Korraldajal on õigus jätta võitjale auhind üle andmata juhul, kui võitja ei vasta korraldaja poolt kehtestatud kampaania tingimustele.

9. Auhinna vastuvõtmisest teatamist võitja poolt loetakse ühtlasi ka loa andmisena kampaania Korraldajale kasutada võitja nime meedias, reklaamides, PR kampaaniates jms üritustel ilma võitjale selle eest täiendavat tasu maksmata ja vastavat kokkulepet sõlmimata.

10. Kampaanias ei tohi osaleda Korraldaja töötajad või ametiisikud vastavalt asjasse puutuvatele kirjetele äriregistris.

11. Kampaanias võidetud auhinda ei asendata teist liiki auhinnaga ega hüvitata võitjale auhinna maksumust rahas. Auhinna võitjal on õigus loovutada auhind kolmandale isikule.

12. Kampaania Korraldaja ei vastuta kampaanias osaleja auhinna loosimisest või auhinna kätteandmisest kõrvalejäämise eest, kui see on põhjustatud võitjapoolse kampaaniatingimuste eiramise või Korraldajale enda kohta valede või ebatäpsete andmete esitamise korral, samuti muude ebaõnnestumiste korral, mis ei ole tingitud korraldaja süüst.

13. Auhinna üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seadustikus sätestatud korras ja tähtaegadel.

14. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhind välja loosimata ja/või auhind võitjale üle andmata, teatades sellest koheselt kampaanias osalejatele meedia vahendusel.

15. Korraldajal on õigus teha muudatusi või täpsustusi Kampaania reeglites, teavitades sellest täiendavalt Rahva Raamatu kodulehel www.rahvaraamat.ee.

16. Reeglitega reguleerimata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigi seadustest. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused, mille puhul Korraldaja ja Osaleja ei jõua kokkuleppele, lahendatakse pädevas kohtus asukohaga Tallinnas vastavalt Eesti Vabariigi seadustele.

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.