Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht

Avasta

 • Mick Pedaja kevadmaik ehk plaadisoovitusi kevadeks

  "Muusikal on suur jõud. Tunnen, et muusika ja helid, mis meid igapäevaselt ümbritseb, mõjutab meid, nii seesmiselt, kui väliselt." 

  Mick Pedaja on laulja ja laulukirjutaja, kes sai laiemalt tuntuks eduka osalemisega 2016. aasta Eesti Laulu konkursil, eristudes teistest enda loodud lauluga „Seis“ ja selle lummava esitusega. Muusikasõpradele oli ta aga tuntud juba varem, sh meloodilisest proge-rock’i ansamblist Micucu. Mick Pedaja viimane plaat "Hingake/Breathe" ilmus aastal 2016.

 • Kirjanduse sihtkapitali aastaauhinnad 2016

  Eesti Kultuurkapitali kirjanduse sihtkapitali 2016. a aastaauhindade võitjad leiad siit!

 • Eesti muusika vinüülil

  Sven Grünbergi "Anima", Jaak Joala "Suveöö" ja "Unustuse Jõel" ning J.M.K.E. "Kylmälle Maale" - need on vinüülid, mis on juba meist paljudel kodus plaadimängija peal keerlemas. Eesti muusikat ilmub aga vinüülil üha rohkem ja siit nimekirjast leiad valiku kodumaiseid vinüülplaate!

 • Katrin Pautsi „tujuraamatud“

  Siit nimekirjast leiad Eesti krimikirjaniku Katrin Pautsi raamatusoovitused pealkirjaga "Katrin Pautsi tujuraamatud".

  Miks tujuraamatud? Sest Pauts kommenteerib oma raamatuvalikut järgnevalt: "Iseloomustaksin oma valikut sõnaga "tujuraamatud" - sellised, mida loed üle teatud meeleolus või mingi meeleolu loomiseks."

  Katrin Pautsilt on praeguseks ilmunud kaks lugejate poolt väga hästi vastuvõetud krimiromaani: TULEKANDJA. MUHUMAA PÕNEVIK ja POLITSEINIKU TÜTAR. SAAREMAA PÕNEVIK.

 • Daniel Radcliffe'i lemmikraamatud

  Daniel Radcliffe, enamiku jaoks tuntud kui Harry Potter Potteri-filmidest, nimetab just neid kaheksat raamatut oma lemmikuks. 

 • Emma Watsoni lugemislist

  Emma Watsonit tunnevad peaaegu kõik Harry Potteri filmiseeriast Hermione Grangerina. Paljud võib-olla ei tea, et Emmale meeldib samuti väga raamatuid lugeda, just nagu Hermionele või peagi kinno saabuvale "Kaunitari ja koletise" Belle'ile.

  Siit nimekirjast leiad raamatud, mida Emma Watson on lugenud või isegi soovitanud. 

 • Raamatuid Lennart Merist ja Lennart Merilt

  Siit nimekirjast leiad raamatud, mis räägivad Eesti presidendist ja kirjanikust Lennart Merist ja raamatud, mille autoriks on Lennart Meri.

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.