Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Põnevus ja krimi / You

Raamat

You

Autor: ZORAN DRVENKAR

* * * * * * * * * * Hinda ja arvusta (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

A chilling new thriller from the author of "Sorry". When a snowstorm halts traffic on a German autobahn, drivers are forced to spend the night in their cars. As day breaks, scores of people are found dead. Ideal for fans of Pierre LeMaitre's "Alex" and Tom Rob Smith's "The Farm".

Lisainfo
ISBN 9780007465255
Keel ingliskeelne
Formaat Kõvakaaneline
Mõõt 240x159x46 (mm)
Kirjastus HARPER COLLINS PUBLISHERS
Lisamise aeg: 03.10.2014

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.