Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Ulme ja fantaasia / You Slay Me

Raamat

You Slay Me

Autor: Katie Macalister

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

Huge potential for the growing genre of paranormal romance - ideal for fans of "Buffy" and its associated spin-offs.

Lisainfo
ISBN 9780451411525
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 170x107x28 (mm)
Kirjastus TURNAROUND PUBLISHER SERVICES
Lisamise aeg: 28.11.2015

Toode pole saadaval

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.