Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Wronged

Raamat

Wronged

Autor: KIMBERLEY CHAMBERS

* * * * * * * * * * Hinda ja arvusta (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

Vinny Butler has used his time in prison well: to plan the downfall of all who've wronged him. A gritty thriller set in the seedy world of drugs, violence and poverty. For fans of Martina Cole and Lynda La Plante. *Also appeared in January Buyer's Notes*

Lisainfo
ISBN 9780007521746
Keel ingliskeelne
Formaat Kõvakaaneline
Mõõt 240x159x38 (mm)
Kirjastus HARPER COLLINS PUBLISHERS
Lisamise aeg: 03.10.2014

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.