Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / With a Friend Like You

Raamat

With a Friend Like You

Autor: Fanny Blake

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

Trade paperback. A new novel from the author of "What Women Want" and "The Secrets Women Keep", this is a warm and witty look at female friendship gone wrong. With appeal to fans of Erica James and Elizabeth Buchan. 'Realistic, funny and utterly delightful. I loved it' Katie Fforde

Lisainfo
ISBN 9781409128496
Keel ingliskeelne
Formaat Kõvakaaneline
Mõõt 234x153x26 (mm)
Kirjastus ORION
Lisamise aeg: 14.04.2014

Toode pole saadaval

Sama autor

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.