Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Windmill Girls

Raamat

Windmill Girls

Autor: Kay Brellend

* * * * * * * * * * Hinda ja arvusta (0)

12.54 11.91 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: Kiirtellimusega: reede 22.09

Sisukirjeldus

A compelling wartime drama from the author of The Street, perfect for fans of Pam Weaver and Kitty Neale.

Lisainfo
ISBN 9780007575282
Ilmumisaasta 2015
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 400 lk
Mõõt 197x130x32 (mm)
Kirjastus HarperCollins Publishers
Lisamise aeg: 03.10.2014

12.54 11.91 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: Kiirtellimusega: reede 22.09

Sama autor

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.