Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Will You Still Love Me Tomorrow?

Raamat

Will You Still Love Me Tomorrow?

Autor: CLAUDIA CARROLL

* * * * * * * * * * Hinda ja arvusta (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

A new novel from the author of "Personally, I Blame My Fairy Godmother", which will appeal to fans of Marian Keyes and Sophie Kinsella. Carroll is a huge star in Ireland and garners blanket media coverage. 'Hugely enjoyable.' "Heat"

Lisainfo
ISBN 9781847562104
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 204x128x26 (mm)
Kirjastus HARPER COLLINS AVON
Lisamise aeg: 01.05.2014

Toode pole saadaval

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.