Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / We Are Gathered

-15%

Raamat

We Are Gathered

Autor: Weisman Jamie Weisman

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

23.53 20.00 €

Kaup kätte: Kiirtellimusega: kolmapäev 25.09

Sisukirjeldus

For readers of Maggie Shipstead and Maria Semple, atender and funny debut that tellsthe storyof an interfaith wedding in Atlantafrom the perspectives of its (adoring, envious, resentful, hilarious) guests

Lisainfo
ISBN 9781328585189
Ilmumisaasta 2019
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 304 lk
Kirjastus HMH Books
Lisamise aeg: 29.07.2019

23.53 20.00 €

Kaup kätte: Kiirtellimusega: kolmapäev 25.09

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.