Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / We All Begin as Strangers

Raamat

We All Begin as Strangers

Autor: Harriet Cummings

* * * * * * * * * * Hinda ja arvusta (0)

23.53 22.35 €

Kaup kätte: Kiirtellimusega: kolmapäev 13.12

Sisukirjeldus

Inspired by true events - a beautiful debut about an English village pushed to the brink, and the secrets its residents are desperate to protect. For fans of THE TROUBLE WITH GOATS AND SHEEP and ELIZABETH IS MISSING.

Lisainfo
ISBN 9781409169048
Ilmumisaasta 2017
Keel ingliskeelne
Formaat Kõvakaaneline
Lehekülgi 320 lk
Mõõt 234x153x32 (mm)
Kirjastus Orion Publishing Co
Lisamise aeg: 10.01.2017

23.53 22.35 €

Kaup kätte: Kiirtellimusega: kolmapäev 13.12

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.