Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ajalugu ja poliitika / Maailma ajalugu / Veni, Vidi, Vici

Raamat

Veni, Vidi, Vici

Autor: PETER JONES

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

Tells the remarkable and surprising story of the Romans and the most enduring empire in history, in a lively and entertaining manner. From the author of "Vote For Caesar", it will appeal to fans of "Amo, Amas, Amat... & All That" by Harry Mount. Breaks down each period into a series of concise nuggets that provide a commentary on every aspect of the Roman world.

Lisainfo
ISBN 9781848879034
Keel ingliskeelne
Formaat Kõvakaaneline
Mõõt 217x152x39 (mm)
Kirjastus ATLANTIC BOOKS
Lisamise aeg: 15.09.2013

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.