Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Home / Books / Language studies / Russian / VENE KEELE ÕPIK. ALGAJALE JA TAASALUSTAJALE + 2CD

Book

VENE KEELE ÕPIK. ALGAJALE JA TAASALUSTAJALE + 2CD

Author: INGA MANGUS

* * * * * * * * * * Rate and Review (0)

Out of stock

Description

See õpik on mõeldud neile, kes ei ole kunagi vene keelt õppinud või kes on seda varem õppinud, kuid ei ole keelt päris selgeks saanud. Kui te soovite alustada õppimist nullist või kui te olete selle keele täiesti ära unustanud, siis peaksite kõigepealt tegema endale selgeks grammatikasüsteemi js reeglid. Seetõttu on mõistlik alustada esimesest osast – grammatika on ju keele põhi ning kordamine on tarkuse ema!
Kui olete grammatika õppimisest väsinud või oskate seda juba piisavalt, aga vene keeles suhelda ei suuda, siis asuge kohe õpiku põhiosa kallale.
Selles osas puutute te kokku grammatikatabelitega. Kui selgub, et olete mõne grammatikateema ära unustanud, siis võite selle leida õpiku algusest või grammatikalisast.
Õpiku teemade valikul on lähtutud rääkija vajadustest. Te ei leia siit mõningaid traditsioonilisi teemasid, näiteks välimus. Aga kui sageli teil tuleb kirjeldada vene keeles kellegi välimust? Samas leiate te siit  selliseid teemasid, mis puudutavad näiteks  ameti- ja mobiiltelefoniga tehtavaid kõnesid, situatsioone, kontoris ettetulevaid olukordi, tänavavestlusi jpm.
Iga õppetsükkel algab rubriigiga «Kas oskate või ei?». Siin te saate kontrollida, kui palju te juba oskate sellel teemal rääkida. Kui see tundub väga lihtne, võite kohe järgmise teema juurde minna. Kui aga keeruline, siis püüdke läbida õppetsükkel nii, et suudate hiljem rubriigis «Kas nüüd oskate?» kõik ülesanded suurepäraselt lahendada.

Technical information
ISBN 9789985717394
Published: 2012
Language In Estonian
Pages 368 pg
Dimensions 270x200x19 (mm)
Illustrator(s) EPP MARGUSTE, KRISTINA REINELLER
Publisher TEA KIRJASTUS
Added: 30.04.2016

Out of stock

Reviews (0)
Reviews from social networks

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.