Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Vanessa and Her Sister

Raamat

Vanessa and Her Sister

Autor: Priya Parmar

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

12.54 11.91 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: Kiirtellimusega: reede 24.08

Sisukirjeldus

A compelling story of sisters and art, love and betrayal - of Vanessa Bell and Virginia Woolf - exploring the heady days of pre-war London and the complicated sister relationship at the heart of the Bloomsbury Group. In the vein of "The Paris Wife" and "Z: A Novel Of Zelda Fitzgerald". Now in paperback.

Lisainfo
ISBN 9781408850237
Ilmumisaasta 2016
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 368 lk
Mõõt 198x129x29 (mm)
Kirjastus Bloomsbury Publishing PLC
Lisamise aeg: 03.10.2015

12.54 11.91 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: Kiirtellimusega: reede 24.08

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.