Показать мобильную версию

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Главная страница / Книги / ЗдоровЬе / ЗдоровЬе / VÕLUV SOOLESTIK. KOGU TÕDE ÜHE ALAHINNATUD ELUNDI KOHTA

Другие форматы Цена
Электронная книга 11.63

Книга

VÕLUV SOOLESTIK. KOGU TÕDE ÜHE ALAHINNATUD ELUNDI KOHTA

Автор: GIULIA ENDERS

* * * * * * * * * * Оцени и прокомментируй (1)

Нет в наличии

Содержание

Giulia Enders´i "Võluv soolestik" räägib ausalt kogu tõe ühe alahinnatud elundi kohta.

Et just soolestik?
Soolestik on elundite seas see must lammas, millest rääkimine tekitab inimestes ebamugavust. Aga see on puhas valehäbi. Viimase kümnendi erinevatest teadusuuringutest on selgunud, et ülekaal, tundeelu, allergiad ja paljud haigused on sageli seotud just soolestiku mikrofloora tasakaalu häiretega.

Kas me ei peaks selle kohta rohkem teadma?
Noor Saksa teadlane Giulia Enders võtnud nõuks lahti rääkida, kuivõrd nutikas ja võluv elund on inimese soolestik ning mismoodi mõjutab soolestiku heaolu meie igapäevast heaolu. Kui tahame end oma kehas hästi tunda, kauem elada ja oma eluga rahul olla, peame hoolt kandma oma soolestiku eest, ning selleks on vaja teadmisi. Autor on pärast põhjalikku uurimistööd veendunud, et meie soolestik on imeline: see on tundlik, vastutusvõimeline ja tegutsemisaldis.

Kõmuline rahvusvaheline menuk "Võluv soolestik. Kogu tõde ühe alahinnatud elundi kohta" selgitab humoorikalt ja kaasakiskuvalt, mida uut pakub meditsiin ja kuidas me saame neid teadmisi igapäevaelus parimal viisil kasutada.

Raamatus "Võluv soolestik" on juttu nii toidutalumatusest, headest ja halbadest bakteritest, kolesteroolist, parasiitidest, antibiootikumidest, probiootikumidest, hügieenist jne.

Giulia Enders (snd 1990) on Frankfurdi mikrobioloogia instituudi doktorant. 2012. aastal võitis ta loenguga „Võluv soolestik” esikoha Freiburgi, Berliini ja Karlsruhe Science Slamil ning loeng sai YouTube’is kiiresti menukaks. Tema esikteos on tõlgitud 28 keelde ja see on suurt vastukaja leidnud kõikjal, ka Skandinaavias.

Guilia Enders: "Minu eesmärk seda raamatut kirjutama hakates oli muuta teadmised kättesaadavamaks. Peale selle tahan levitada seda, millest teadlased kirjutavad oma uurimustöödes ja mida nad arutavad kongressidel, samal ajal kui paljud inimesed otsivad vastuseid oma probleemidele. Ma mõistan, et paljud ebamugavaid haigusi põdevad patsiendid on meditsiinis pettunud. Ma ei müü imerohtu ning ka terve soolestik ei pruugi aidata kõikide haiguste puhul. Aga päris kindlasti saan ma sõbralikult selgitada, mis soolestikus toimub, mida uut pakkub teadus ja kuidas me saame seda igapäevaelus paremini kasutada."

Технические данные
Штрихкод 9789985335598
Год издания 2016
Язык на эстонском языке
Формат Мягкая обложка
Страниц 264 стр
Размер 200x130x19 (мм)
Переводчик(-и) KADRI METSMA
Издательство VARRAK
Дата первого поступления: 30.04.2016

Нет в наличии

Тот же автор

Топ категория

Комментарии (1)

Väga mõnus lugemine - lihtne ja hariv. Kui juba oled teemas sees, siis väga palju uut pole, kuid kui varem pole midagi seedimisest lugenud, siis on palju uut ja põnevat.

В приложении : Merli Lindberg | 30.12.2016

* * * * * * * * * *
Комментарии в социальных сетях

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.