Показать мобильную версию

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Главная страница / Книги / Детская литература / ДошколЬникам / VÄIKESE VIMKAGA PEREKOND. SOOLATAINAST MEISTERDAMISE LUGUSID

-40%

Книга

VÄIKESE VIMKAGA PEREKOND. SOOLATAINAST MEISTERDAMISE LUGUSID

Автор: MARILIIS TÄHEPÕLD, KRISTI TEREP

* * * * * * * * * * Оцени и прокомментируй (0)

18.50 11.15 €Последние экземпляры

Доставка: Вторник 10.12

Содержание

„Väikese vimkaga perekond” on raamat, kuhu on koondatud Tartus tegutseva väikelaste huviringi Haldjapere parimad soolatainameisterdused ja nendega seonduvad lood. 

Meie tutvus perekond Valge ja tema sõpradega sai alguse juba üheksa aastat tagasi, mil alustasime Haldjapere loovustundidega. On üsna iseenesest mõistetav, et panime oma sõbrad lõpuks ka raamatukaante vahele. 

Selleks oleme valinud välja oma lemmik-meisterdamismõtted, mis on seotud jahu, soola ja veega. Jutustasime ja meisterdasime neid lastele ja lastega 2014. aasta oktoobrist 2015. aasta märtsini. 

See raamat on mõeldud lastele alates 6. elukuust kuni algklassiealiste huvilisteni. Meisterdamisosa oleme jaotanud lapse vanuse järgi – alustame väga lihtsatest tunnetusele ja peenmotoorikale pühendatud tegevustest ning lõpetame väikeste uurimistööde ja koduste keemiakatsetega. 

See, kas meisterdamise juures on tarvis ka lapsevanema, (lasteaia)õpetaja või muu juhendaja abi, sõltub eelkõige lapsest. Mõnel juhul on see hädavajalik, mõnel juhul on vaja aga kõigest täiskasvanu heakskiitu selle ettevõtmiseks. 

Kõige pisemate laste puhul soovitame lugusid enne meisterdamist koos läbi mängida ja jutustada. Samamoodi vajavad nad abi ja juhendaja kohalolekut meisterdamise juures. Suurematele lastele tasub jätta põhimõttel „Usalda, aga kontrolli” aega ja ruumi teema põhjalikumaks edasiuurimiseks, puurimiseks ja katsetamiseks.

Технические данные
Штрихкод 9789949384303
Год издания 2015
Язык на эстонском языке
Формат Твёрдый переплёт
Страниц 80 стр
Размер 245x128x12 (мм)
Иллюстратор KUDRUN VUNGI
Издательство HALDJAPERE KIRJASTUS OÜ
Дата первого поступления: 30.04.2016

18.50 11.15 €Последние экземпляры

Доставка: Вторник 10.12

Топ категория

Комментарии (0)
Комментарии в социальных сетях

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.