Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Unit

Raamat

Unit

Autor: Ninni Holmqvist

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

A new edition of the chilling dystopian novel set in near-future Sweden, in the tradition of Margaret Atwood and Kazuo Ishiguro. 'Haunting.' "The New Yorker"

Lisainfo
ISBN 9781780747217
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 198x129x22 (mm)
Kirjastus Oneworld Publications
Lisamise aeg: 08.10.2015

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.