Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Tyger

-15%

Raamat

Tyger

Autor: Julian Stockwin

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

15.68 13.33 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: Kiirtellimusega: kolmapäev 26.09

Sisukirjeldus

Perfect for fans of Patrick O'Brien, Bernard Cornwall, and swashbuckling adventure during the great Age of Sail: Tyger is the sixteenth novel in Julian Stockwin's acclaimed Captain Kydd series.

Lisainfo
ISBN 9781444785425
Ilmumisaasta 2016
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 384 lk
Mõõt 197x130x25 (mm)
Kirjastus Hodder & Stoughton General Division
Sari Thomas Kydd
Lisamise aeg: 25.01.2016

15.68 13.33 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: Kiirtellimusega: kolmapäev 26.09

Sama autor

Samast sarjast

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.