Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Turning the Stones

Raamat

Turning the Stones

Autor: Debra Daley

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

12.54 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: Kiirtellimusega: laupäev 26.10

Sisukirjeldus

An orphaned girl fights for survival in Georgian England, in a spirited novel for fans of Sarah Waters and Susan Hill.

Lisainfo
ISBN 9781782069928
Ilmumisaasta 2015
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 432 lk
Mõõt 198x129x35 (mm)
Kirjastus QUERCUS PUBLISHING
Lisamise aeg: 08.11.2014

12.54 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: Kiirtellimusega: laupäev 26.10

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.