Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Tuesday Nights in 1980

Raamat

Tuesday Nights in 1980

Autor: Molly Prentiss

* * * * * * * * * * Hinda ja arvusta (0)

14.11 13.40 €

Kaup kätte: Kiirtellimusega: kolmapäev 26.07

Sisukirjeldus

A novel set amidst the chaos and glamour of 1980s downtown New York, where three lives collide. With appeal to fans of Jennifer Egan, Nell Zink and Miranda July.

Lisainfo
ISBN 9780241974490
Ilmumisaasta 2017
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 336 lk
Mõõt 198x129x31 (mm)
Kirjastus Penguin Books Ltd
Lisamise aeg: 11.11.2016

14.11 13.40 €

Kaup kätte: Kiirtellimusega: kolmapäev 26.07

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.