Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Tuesday Nights in 1980

Raamat

Tuesday Nights in 1980

Autor: Molly Prentiss

* * * * * * * * * * Hinda ja arvusta (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

A novel set amidst the chaos and glamour of 1980s downtown New York, where three lives collide. With appeal to fans of Jennifer Egan, Nell Zink and Miranda July.

Lisainfo
ISBN 9780241974490
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 198x129x31 (mm)
Kirjastus PENGUIN GROUP
Lisamise aeg: 11.11.2016

Toode pole saadaval

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.