Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Lastekirjandus / Keskmine kooliiga / Trouble on Cable Street

Raamat

Trouble on Cable Street

Autor: Joan Lingard

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

A powerful coming-of-age story with an evocative historical setting that brings the tensions of 1930s London vividly to life. Perfect for fans of Elizabeth Wein, Mary Hooper and Joan's "Holly" books. Ages: 11+.

Lisainfo
ISBN 9781846471858
Ilmumisaasta 2014
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 199x132x19 (mm)
Kirjastus Catnip Publishing Ltd
Lisamise aeg: 14.04.2014

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.