Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Põnevus ja krimi / Titanic Enigma

Raamat

Titanic Enigma

Autor: Tom West

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

An action-packed thriller delving deep into the murky past of the Titanic and the secrets it took with it when it sunk. Perfect for readers of David Baldacci and James Patterson.

Lisainfo
ISBN 9781447210337
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 197x132x27 (mm)
Kirjastus PAN
Lisamise aeg: 10.06.2013

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.