Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Põnevus ja krimi / Tiger's Claw

Raamat

Tiger's Claw

Autor: Dale Brown

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

Trade paperback. Fans of Tom Clancy and Stephen Coonts will enjoy this new techno-thriller from the "New York Times" bestselling author. Once again Brown brings to life a thrilling and dramatic story that is right out of what could be the headlines of a not-so-distant future.

Lisainfo
ISBN 9781472107312
Keel ingliskeelne
Formaat Kõvakaaneline
Mõõt 234x158x34 (mm)
Kirjastus Constable & Robinson
Lisamise aeg: 15.09.2013

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.