Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Lastekirjandus / Keskmine kooliiga / Through the Mirror Door

Raamat

Through the Mirror Door

Autor: Sarah Baker

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

A timeslip novel which will appeal to fans of Helen Cresswell's "Moondial" and Frances Hodgson Burnett's "The Secret Garden". Ages: 9+

Lisainfo
ISBN 9781910611036
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 198x130x23 (mm)
Kirjastus CATNIP PUBLISHING
Lisamise aeg: 12.11.2015

Toode pole saadaval

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.