Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / These Dividing Walls

Raamat

These Dividing Walls

Autor: Fran Cooper

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

23.53 22.35 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: Kiirtellimusega: reede 23.11

Sisukirjeldus

These Dividing Walls is a prescient debut novel by a striking new voice in fiction, for fans of Emma Cline and Jessie Burton

Lisainfo
ISBN 9781473641549
Ilmumisaasta 2017
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 256 lk
Mõõt 210x150x22 (mm)
Kirjastus Hodder & Stoughton General Division
Lisamise aeg: 26.01.2017

23.53 22.35 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: Kiirtellimusega: reede 23.11

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.