Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Lastekirjandus / Keskmine kooliiga / There Will Be Lies

-15%

Raamat

There Will Be Lies

Autor: Nick Lake

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

12.54 10.66 €

Kaup kätte: Kiirtellimusega: reede 28.09

Sisukirjeldus

A twisty, heart-in-the-mouth thriller for fans of "Gone Girl", Sophie McKenzie and S.J. Watson. It's just 17-year-old quiet and pretty Shelby and her mom Shaylene, a court stenographer who likes to keep Shelby safe. But if the person who keeps you safe tells you lies, who can you trust? Ages: 12+.

Lisainfo
ISBN 9781408853832
Ilmumisaasta 2015
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 400 lk
Mõõt 192x121x30 (mm)
Kirjastus Bloomsbury Publishing PLC
Lisamise aeg: 21.02.2015

12.54 10.66 €

Kaup kätte: Kiirtellimusega: reede 28.09

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.