Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Lastekirjandus / Keskmine kooliiga / There Will be Lies

Raamat

There Will be Lies

Autor: Nick Lake

* * * * * * * * * * Hinda ja arvusta (0)

20.39 19.37 €

Kaup kätte: Kiirtellimusega: reede 29.09

Sisukirjeldus

Truth and lies collide in a twisty, heart-in-mouth thriller for readers of "Gone Girl", Sophie McKenzie and S.J. Watson.

Lisainfo
ISBN 9781408853818
Ilmumisaasta 2015
Keel ingliskeelne
Formaat Kõvakaaneline
Lehekülgi 464 lk
Mõõt 216x135x43 (mm)
Kirjastus Bloomsbury Publishing PLC
Lisamise aeg: 03.10.2014

20.39 19.37 €

Kaup kätte: Kiirtellimusega: reede 29.09

Sama autor

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.