Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / The Wolf of Midnight (Tintagel Book III)

Raamat

The Wolf of Midnight (Tintagel Book III)

Autor: M. K. Hume

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

14.11 13.40 €

Kaup kätte: Kiirtellimusega: teisipäev 18.12

Sisukirjeldus

The gripping conclusion to M. K. Hume's stunning Tintagel trilogy, that takes readers into a world of bloody battlefields, evil machinations, honour, ambition and greed. Sure to appeal to fans of George R R Martin, Bernard Cornwell and Simon Scarrow.

Lisainfo
ISBN 9781472215864
Ilmumisaasta 2018
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 512 lk
Kirjastus HEADLINE PUBLISHING GROUP
Lisamise aeg: 01.08.2018

14.11 13.40 €

Kaup kätte: Kiirtellimusega: teisipäev 18.12

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.