Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Põnevus ja krimi / Templar's Code

Raamat

Templar's Code

Autor: C M Palov

* * * * * * * * * * Hinda ja arvusta (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

An Indiana Jones style conspiracy thriller, from the author of "Stones Of Fire". Will appeal to fans of Dan Brown, Sam Bourne and Matthew Reilly.

Lisainfo
ISBN 9780141048987
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Kirjastus PENGUIN GROUP
Lisamise aeg: 16.05.2014

Toode pole saadaval

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.