Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Taker

Raamat

Taker

Autor: ALMA KATSU

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

Paperback edition of the debut vampire novel, which will appeal to fans of "Twilight" and "Interview With A Vampire". An immortal love story on an epic scale. 'This is a great book.' Jamie Ford

Lisainfo
ISBN 9780099552840
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 197x132x37 (mm)
Kirjastus ARROW
Lisamise aeg: 13.10.2011

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.