Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Põnevus ja krimi / Surrender

Raamat

Surrender

Autor: Donna Malane

* * * * * * * * * * Hinda ja arvusta (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

The first in a new mystery series set in New Zealand, featuring missing persons expert Diane Rowe. With appeal to fans of Sara Peretsky and C.J. Box. 'Pretty damned good.' "New Zealand Herald"

Lisainfo
ISBN 9781909223912
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 210x150x22 (mm)
Kirjastus Angry Robot
Lisamise aeg: 19.05.2014

Toode pole saadaval

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.