Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Summer of Impossible Things

Raamat

Summer of Impossible Things

Autor: Rowan Coleman

* * * * * * * * * * Hinda ja arvusta (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

A new epic, high concept love story from the "Sunday Times" bestselling author. Flitting between 2007 and 1977, this is a magical novel about love, courage and sacrifice, and will appeal to fans of Jojo Moyes and "The Time Traveller's Wife".

Lisainfo
ISBN 9781785032417
Keel ingliskeelne
Formaat Kõvakaaneline
Mõõt 222x138x38 (mm)
Kirjastus EBURY PRESS
Lisamise aeg: 24.01.2017

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.