Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Summer of Impossible Things

-15%

Raamat

Summer of Impossible Things

Autor: Rowan Coleman

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

14.44 € 16.99 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

LIITU või Logi sisse

Kaup kätte: 3-6 nädalat, hiljemalt 08.03

Sisukirjeldus

A beautiful novel about family, courage, sacrifice and love in all its guises from the Sunday Times bestselling author of The Memory Book*****Your favourite authors are loving this irresistible page-turner - perfect for fans of The Time Traveler's Wife:'It feels like a long time since I loved a book as much.

Lisainfo
ISBN 9781785032431
Ilmumisaasta 2018
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 432 lk
Kirjastus EBURY PUBLISHING
Lisamise aeg: 01.08.2018

14.44 € 16.99 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

LIITU või Logi sisse

Kaup kätte: 3-6 nädalat, hiljemalt 08.03

Sama autor

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Klienditugi

Kõnedele vastatakse E-P 8-21
+372 671 3659

Kirjadele vastatakse E-R 9-17
epood@rahvaraamat.ee

Tasuta püsikliendiks registreerumine

Rahva Raamatu püsikliendina saad meie kauplustes püsivalt 5% allahindlust ning ennast kurssi viia raamatuuudistega:

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.