Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Summer of Impossible Things

Raamat

Summer of Impossible Things

Autor: Rowan Coleman

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

12.54 €

Kaup kätte: 2-4 nädalat, hiljemalt 24.12

Sisukirjeldus

A beautiful novel about family, courage, sacrifice and love in all its guises from the Sunday Times bestselling author of The Memory Book*****Your favourite authors are loving this irresistible page-turner - perfect for fans of The Time Traveler's Wife:'It feels like a long time since I loved a book as much.

Lisainfo
ISBN 9781785032431
Ilmumisaasta 2018
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 432 lk
Kirjastus EBURY PUBLISHING
Lisamise aeg: 01.08.2018

12.54 €

Kaup kätte: 2-4 nädalat, hiljemalt 24.12

Sama autor

Arvustused (0)
  • Arvustuse jätmiseks palume e-poodi sisse logida.

Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.