Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Stockholm Octavo

Raamat

Stockholm Octavo

Autor: Karen Engelmann

* * * * * * * * * * Hinda ja arvusta (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

A debut novel which weaves history, romance and intrigue into one enthralling story. Set in Stockholm's Golden Age in the late 18th century. With appeal to fans of "The Name Of The Rose" and "Dangerous Liaisons".

Lisainfo
ISBN 9781444742695
Keel ingliskeelne
Formaat Kõvakaaneline
Mõõt 241x165x37 (mm)
Kirjastus HODDER & STOUGHTON
Lisamise aeg: 29.11.2014

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.