Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Still Waters

Raamat

Still Waters

Autor: Linda Kavanagh

* * * * * * * * * * Hinda ja arvusta (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

A new novel from the author of "The Secret Wife", this features a married woman with a terrible secret. With appeal to fans of Liane Moriarty, Diane Chamberlain and Jodi Picoult.

Lisainfo
ISBN 9781848453173
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 198x128x21 (mm)
Kirjastus MIRA BOOKS
Lisamise aeg: 04.08.2014

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.