Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Spirit Photographer: A Novel

Raamat

Spirit Photographer: A Novel

Autor: Jon Michael Varese

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

For fans of Cold Mountain and The Alienist, the stunning debut novel of historical suspense about a charismatic conman haunted-perhaps literally-by a ghost from his past

Lisainfo
ISBN 9781468315875
Ilmumisaasta 2018
Keel ingliskeelne
Formaat Kõvakaaneline
Lehekülgi 320 lk
Kirjastus Overlook Press
Lisamise aeg: 29.07.2019

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.