Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Põnevus ja krimi / Spider in the Corner of the Room

Raamat

Spider in the Corner of the Room

Autor: Nikki Owen

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

The first in a new conspiracy thriller trilogy from a debut author. Dr Maria Martinez is a Spanish plastic surgeon with Asperger's. Whilst on a secondment in England, she's convicted of the murder of a priest, but she's sure she's innocent. Who has framed her, and why? With appeal to fans of Robert Ludlum and Terry Hayes.

Lisainfo
ISBN 9781848453739
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 198x126x23 (mm)
Kirjastus MIRA BOOKS
Lisamise aeg: 19.02.2015

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.