Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Ulme ja fantaasia / Spare and Found Parts

Raamat

Spare and Found Parts

Autor: Sarah Maria Griffin

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

14.11 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: 2-4 nädalat, hiljemalt 19.02

Sisukirjeldus

We are all more than the sum of our parts... Fans of Louise O'Neill and V.E. Schwab will delight in Sarah Maria Griffin's stunning science-fiction story of creation in the wake of destruction.

Lisainfo
ISBN 9781785657054
Ilmumisaasta 2018
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 416 lk
Kirjastus Titan Books Ltd
Lisamise aeg: 01.08.2018

14.11 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: 2-4 nädalat, hiljemalt 19.02

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.