Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Southern Cross the Dog

Raamat

Southern Cross the Dog

Autor: Bill Cheng

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

A dazzling debut novel in the tradition of Cormac McCarthy and Flannery O'Connor. When the Great Flood of 1927 devastates Mississippi, 8-year-old Robert Chatham loses everything. This is the story of how a small boy becomes a tough young man, forced to choose between the lure of the future and the claims of his past. A mesmerising and savagely beautiful novel.

Lisainfo
ISBN 9781447224891
Keel ingliskeelne
Formaat Kõvakaaneline
Mõõt 220x135x31 (mm)
Kirjastus PICADOR
Lisamise aeg: 13.10.2013

Toode pole saadaval

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.