Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / South

Raamat

South

Autor: Frank Owen

* * * * * * * * * * Hinda ja arvusta (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

Now in paperback, this is a high-concept post-apocalyptic debut novel with appeal to fans of Justin Cronin and Hugh Howey. Set in an America ravaged by Civil War, in which the wind brings new ways to die each time it blows.

Lisainfo
ISBN 9781782398929
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 198x130x27 (mm)
Kirjastus Corvus
Lisamise aeg: 01.12.2016

Toode pole saadaval

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.