Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Someone

Raamat

Someone

Autor: Alice McDermott

* * * * * * * * * * Hinda ja arvusta (0)

14.11 13.40 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: Kiirtellimusega: kolmapäev 25.10

Sisukirjeldus

The quietest life can resonate the longest. A beautiful, bittersweet novel about a remarkable journey of the heart, beginning in 1920s Brooklyn. For fans of Colm Toibin's "Brooklyn" and Richard Yates's "Revolutionary Road".

Lisainfo
ISBN 9781408847268
Ilmumisaasta 2014
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 240 lk
Mõõt 196x128x15 (mm)
Kirjastus Bloomsbury Publishing PLC
Lisamise aeg: 04.08.2014

14.11 13.40 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: Kiirtellimusega: kolmapäev 25.10

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.