Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Põnevus ja krimi / Someone Else's House

Raamat

Someone Else's House

Autor: Jessica Vallance

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

23.53 €Püsikliendile: 22.35 €

Kaup kätte: 4-8 nädalat, hiljemalt 11.06

Sisukirjeldus

Someone Else's House is an unputdownable psychological thriller that you will read in a breathless gulp, perfect for fans of The Couple Next Door, The Girlfriend and The Last Mrs Parrish.

Lisainfo
ISBN 9780751572650
Ilmumisaasta 2019
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 336 lk
Kirjastus LITTLE, BROWN BOOK GROUP
Lisamise aeg: 04.11.2019

23.53 €

Kaup kätte: 4-8 nädalat, hiljemalt 11.06

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.