Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Põnevus ja krimi / Someone Else's House

Raamat

Someone Else's House

Autor: Jessica Vallance

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

25.49 €Püsikliendile: 24.22 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

LIITU või Logi sisse

Kaup kätte: 3-6 nädalat, hiljemalt 28.05

Sisukirjeldus

Someone Else's House is an unputdownable psychological thriller that you will read in a breathless gulp, perfect for fans of The Couple Next Door, The Girlfriend and The Last Mrs Parrish.

Lisainfo
ISBN 9780751572650
Ilmumisaasta 2019
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 336 lk
Kirjastus LITTLE, BROWN BOOK GROUP
Lisamise aeg: 04.11.2019

25.49 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

LIITU või Logi sisse

Kaup kätte: 3-6 nädalat, hiljemalt 28.05

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Klienditugi

Kõnedele vastatakse E-P 8-21
+372 671 3659

Kirjadele vastatakse E-R 9-17
epood@rahvaraamat.ee

Tasuta püsikliendiks registreerumine

Rahva Raamatu püsikliendina saad meie kauplustes püsivalt 5% allahindlust ning ennast kurssi viia raamatuuudistega:

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.