Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Small Scale Tour

Raamat

Small Scale Tour

Autor: Caroline Ross

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

A highly original and striking story of Newcastle-upon-Tyne in the Thatcher era, for fans of Joe Dunthorne, Ali Smith and David Pearce. Inspired by a successful 1980s theatre company and its colourful characters. From the bestselling author of "The War Before Mine".

Lisainfo
ISBN 9781906784959
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 206x132x27 (mm)
Kirjastus Honno Press
Lisamise aeg: 13.10.2013

Toode pole saadaval

Arvustused (0)
  • Arvustuse jätmiseks palume e-poodi sisse logida.

Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.