Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Ulme ja fantaasia / Slow Boat

Raamat

Slow Boat

Autor: Hideo Furukawa

* * * * * * * * * * Hinda ja arvusta (0)

11.71 11.12 €

Kaup kätte: 2-4 nädalat (tellime välismaalt), hiljemalt 30.05

Kiirtellimusega:reede 05.05

Sisukirjeldus

Part of Pushkin's series of Japanese novellas, this is a magical realist tale of the anguished battle to escape oneself. With appeal to fans of Haruki Murakami and Gabriel Garcia Marquez.

Lisainfo
ISBN 9781782273288
Ilmumisaasta 2017
Keel ingliskeelne
Formaat Kõvakaaneline
Lehekülgi 128 lk
Mõõt 210x150x22 (mm)
Tõlkija(d) David Boyd
Kirjastus PUSHKIN PRESS
Lisamise aeg: 01.12.2016

11.71 11.12 €

Kaup kätte: 2-4 nädalat (tellime välismaalt), hiljemalt 30.05

Kiirtellimusega:reede 05.05

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.