Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Ulme ja fantaasia / Slow Boat

Raamat

Slow Boat

Autor: Hideo Furukawa

* * * * * * * * * * Hinda ja arvusta (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

Part of Pushkin's series of Japanese novellas, this is a magical realist tale of the anguished battle to escape oneself. With appeal to fans of Haruki Murakami and Gabriel Garcia Marquez.

Lisainfo
ISBN 9781782273288
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 210x150x22 (mm)
Kirjastus PUSHKIN PRESS
Lisamise aeg: 01.12.2016

Toode pole saadaval

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.