Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Skull and the Nightingale

Raamat

Skull and the Nightingale

Autor: Michael Irwin

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

A historical novel set in England in the early 1760s. In the tradition of "The Crimson Petal & The White" and "An Instance Of The Fingerpost", it's from a professor of English who specialises in 18th and 19th century literature. 'A splendid novel' Andrew Taylor

Lisainfo
ISBN 9780007476312
Keel ingliskeelne
Formaat Kõvakaaneline
Mõõt 241x162x45 (mm)
Kirjastus HARPER COLLINS PUBLISHERS
Lisamise aeg: 30.06.2013

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.