Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Põnevus ja krimi / Sixth Extinction

Raamat

Sixth Extinction

Autor: JAMES ROLLINS

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

A new high-concept adventure thriller in the "Sigma Force" series, this will appeal to fans of Dan Brown and Michael Crichton. After a military research station in Utah sends out a distress signal, every living thing within 50 square miles of it is found dead. 'Nobody, and I mean nobody, does this stuff better than Rollins' Lee Child

Lisainfo
ISBN 9781409113935
Keel ingliskeelne
Formaat Kõvakaaneline
Mõõt 234x153x34 (mm)
Kirjastus ORION
Lisamise aeg: 14.04.2014

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.