Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Sing as We Go

Raamat

Sing as We Go

Autor: MARGARET DICKINSON

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

A new, rich and compelling wartime saga from the author of "Wish Me Luck". With appeal to fans of Josephine Cox, Annie Murray and Lesley Pearce, it follows Kathy Burton as she moves to the city and starts a new life during the Second World War. It will have national and regional review coverage, and Dickinson will embark an author tour.

Lisainfo
ISBN 9780330452625
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 178x111x30 (mm)
Kirjastus PAN
Lisamise aeg: 13.01.2011

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.