Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Ulme ja fantaasia / Shadow of What Was Lost

Raamat

Shadow of What Was Lost

Autor: James Islington

* * * * * * * * * * Hinda ja arvusta (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

A debut modern fantasy with bold characters and a vivid setting. With more than 100,000 copies sold worldwide as a self-published edition, this is the perfect read for fans of Brandon Sanderson and Anthony Ryan.

Lisainfo
ISBN 9780356507774
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 198x126x56 (mm)
Kirjastus ORBIT
Lisamise aeg: 10.01.2017

Toode pole saadaval

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.