Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Shadow Hour

Raamat

Shadow Hour

Autor: Kate Riordan

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

Trade paperback. A new novel from the author of "The Girl In The Photograph", which sold 25,000 copies, this is ideal for fans of Catherine Webb, Kate Mosse, Rachel Hore and Kate Morton. Set in 1922, it follows Grace as she's sent to a stately home to follow in her grandmother's footsteps as a governess.

Lisainfo
ISBN 9780718179298
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 210x150x22 (mm)
Kirjastus MICHAEL JOSEPH
Lisamise aeg: 07.11.2015

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Klienditugi

Kõnedele vastatakse E-P 8-21
+372 671 3659

Kirjadele vastatakse E-R 9-17
epood@rahvaraamat.ee

Tasuta püsikliendiks registreerumine

Rahva Raamatu püsikliendina saad meie kauplustes püsivalt 5% allahindlust ning ennast kurssi viia raamatuuudistega:

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.