Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Secrets of the Sea House

Raamat

Secrets of the Sea House

Autor: ELISABETH GIFFORD

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

15.29 €Püsikliendile: 14.53 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

LIITU või Logi sisse

Kaup kätte: 2-4 nädalat, hiljemalt 22.07

Sisukirjeldus

A multi-generational historical debut set in a beautiful manor house on an island in the Outer Hebrides, Secrets of the Sea House is a beguiling tale of love, loss and hope which will appeal to fans of Katherine Webb, Kate Morton and Rachel Hore.

Lisainfo
ISBN 9781782391135
Ilmumisaasta 2014
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 336 lk
Mõõt 197x338x22 (mm)
Kirjastus ATLANTIC BOOKS
Lisamise aeg: 09.11.2013

15.29 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

LIITU või Logi sisse

Kaup kätte: 2-4 nädalat, hiljemalt 22.07

Sama autor

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Klienditugi

Kõnedele vastatakse E-P 8-21
+372 671 3659

Kirjadele vastatakse E-R 9-17
epood@rahvaraamat.ee

Tasuta püsikliendiks registreerumine

Rahva Raamatu püsikliendina saad meie kauplustes püsivalt 5% allahindlust ning ennast kurssi viia raamatuuudistega:

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.